Partneri

Abuss Cargo
AbussCargo ir elastīga un, uz individuālu pieeju vērsta kurjerpakalpojumu un kravu pārvadājumu kompānija, kas veiksmīgi sadarbojas ar dudziem lieliam partneriem, tādiem kā ASV vēstniecību Latvijā. Mūsu pēdējā darbības gada laikā esam nopietni mainījuši savu vīziju par to, kādā virzienā vēlamies darboties un, kādam jābūt vienkāršam un efektīgam kurjerpakalpojumu sniegšanas modelim. Jo ilgāk darbojamies, jo vairāk tuvojamies šim, mūsuprāt, ideālajam attiecību modelim, kāds veidojas starp pārvadājumu kompāniju un klientu. Pietuvošanās šim modelim veiksmīgi palīdz mums ievirzīt sarunas ar potenciālajiem sadarbības partneriem, gan Latvijā, gan ārzemēs, kā arī uzlabo attiecības ar jau esošajiem. Uzskatām, ka elastība, tātad, individuāla pieeja un vienkāršība, kas balansē ar sakārtotu darbības mehānismu, ir šīs jomas atslēgas vārdi, tāpēc vēlamies, ne tikai mūsu kompāniju, bet visu kravu pārvadājumu un kurjerpakalpojumu darbības jomu pēc iespējas vairāk tuvināt šim modelim.
Assoļ un partneri
„Rīgas pagalmiņš” ir īpatnēji aprīkota tirdzniecības zona lielveikalos, kura ir paredzēta Latvijas preču izvietošanai. Ta ir vienīga vieta, kur var atrast visplašāko pārtikas preču un citu produktu sortimentu no Latvijas, t.i. pastāvīgā Latvijas preču izstāde Maskavā. „Rīgas pagalmiņš” ir arī kvalitātīvo preču garantija, kuras ir ražotas no dabīgam izejvielām un iepakotas īpašajā, marketinga ziņā, iepakojumā ar Rīgas/Latvijas simboliku. Tirdzniecības stendi ir noformēti ar Vecrīgas skatiem, Rīgas centram raksturīgiem elementiem, kas atgādina Vecrīgas pagalmu.
Šobrīd Maskavā projektu „Rīgas pagalmiņš” realizē Latvijas un Krievijas kopuzņēmums SIA „Assol un partneri”, kas reģistrēts Latvijā.
Komerccentrs DATI grupa
SIA „Komerccentrs DATI grupa” ir dibināts 1993.gadā un ir viens no vadošajiem informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem, kas piedāvā augstas kvalitātes sarežģītu tehnoloģiju risinājumus un ārpakalpojumus visā Latvijā, kuru kvalitāti nodrošina procesu un kvalitātes pārvaldība, un augsti kvalificēti speciālisti. SIA „Komerccentrs DATI grupa” veic ne tikai produkta piegādi un ieviešanu, bet arī nodrošina klientiem ātru un augsti kvalificētu atbalsta servisu un konsultācijas, kas atvieglo klientu darbu un paaugstina to konkurētspēju tirgū.
Brīvais vilnis
Īsā laika posmā A/s „Brīvais vilnis” kļūst par vienu no lielākajiem un ekonomiski stabilākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kurš ir šīs nozares līderis. A/s “Brīvais vilnis” ir pirmais uzņēmums Baltijā, kurš iegūst apliecinājumu atbilstībai ES direktīvas 91/493/EEC prasībām, kas dod tiesības eksportēt produkciju uz Eiropas Savienības dalībvalstīm.
Republic Performance
Mēs meklējam jaunus un inovatīvus produktus, kurus piedāvāt sezonāliem investoriem un globālajām tirgus kopienām. Mēs organizējam multimediju pasākumus, lai sniegtu ieskatu mūsdienīgā pārdošanas un tirgus attīstības tehnikā. Mēs izstrādājam pielāgotu (“fit-in”) pārdošanas procesu, lai nodrošinātu vēlamo rezultātu konkurējošā tirgū, sniedzot stabilus ienākumus akcionāriem un kapitāla daļu turētājiem.
Latio
Latio ir Latvijā vadošais, pilna pakalpojumu servisa uzņēmums nekustamo īpašumu jomā ar plašu dzīvojamo, biroju un tirdzniecības platību, kā arī industriālo, komercobjektu un zemes gabalu piedāvājumu Latvijā un Baltijas reģionā. Dibināts 1991.gadā, patlaban Latio uzņēmumu grupa (Latio, Latio namsaimnieks, mērniecības un teritoriālās plānošanas uzņēmums Metrum) nodarbina vairāk nekā 300 nekustamā īpašuma profesionāļu. Latio ir 26 biroji visā Latvijas teritorijā: Rīgā, Jūrmalā un visu Latvijas novadu lielākajās pilsētās, kā arī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Uzņēmuma rīcībā ir objektīva informācija par aktuālo situāciju nekustamo īpašumu tirgū Latvijā, kas ļauj noteikt attīstības tendences un faktorus, kas var vistiešāk ietekmēt tirgus attīstību. Latio ir asociāciju LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu mākleru asociācija) un LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācija) asociētais biedrs. Starptautiskā kontekstā – asociāciju TEGoVA, IVSC, FIABCI, CEPI, NAR biedrs. Latio ir pirmais nekustamā īpašuma nozares kompleksā pakalpojuma sniedzējs, kura vadības sistēma sertificēta atbilstoši ISO 9001:2008 standartam.
Islande Hotel
Islande Hotel tika atvērta 2006. gada martā un atbilst 4 zvaigžņu kategorijai. Viesnīca atrodas Ķīpsalā , Rīgas centrā - 10 minūšu gājienā no Vecrīgas.
Spotlight Media
Spotlight Media - ir Izdevniecība, PR un Reklāmas aģentūra. Visas trīs darbības sfēras ir apvienotas ar vienu jēdzienu – droša un kvalitatīva informācija, kas dažādos veidos tiek piedāvāta plašai lasītāju, klientu un partneru auditorijai.
Izdevniecība regulāri izdod 4 žurnālus: Status, Railway, Status Недвижимость un Platinum biznesa auditorijai un elites pārstāvjiem. Preses izplatīšanas kanāli: lidostas, starptautiskie vilcieni, bankas, viesnīcas, izstādes u.c. PR aģentūra piedāvā marketinga un sabiedrisko attiecību, kā arī tirgus analīzes un stratēģisko plānojumu pakalpojumus. Veicina komunikāciju starp kompāniju, potenciālajiem klientiem un partneriem. Reklāmas aģentūra nodrošina reklāmas kampaņu izstrādāšanu, pilnu mediju plānu sagatavošanu un dažādu reklāmas materiālu izveidošanu.
Vahrushev Branding and Design
Vahrushev Branding and Design ir uzņēmums ar 10 gadu vēsturi. Mums ir liela pieredze darbā ar klientiem gan austrumos, gan rietumos. Mūsu galvenie darbības virzieni ir brendings, web projektu izstrāde, industriālais dizains un lietotāju interfeisu izstrāde.
Tourism agency 1Travel
Travel agency 1Travel is operating in tourism market already for 15 years. During this time the company has amassed extensive work experience in organising tours and travels to Baltic states, Europe, China and USA.

One of the most important directions of the company’s business activities is accommodation and servicing tourists in Baltic states and Scandinavian countries.