Dalībnieki

Domenikss
Domenikss Grupa savas darbības laikā kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā automobiļu tirdzniecības un pēcpārdošanas jomā. Domenikss Grupā ietilpst SIA Domenikss – Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis Latvijā ar pārstāvniecībām Ventspilī un Daugavpilī; Baltijas Auto Centrs un Subaru Centrs Imanta, kas ir oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā.

Domenikss piedāvātie pakalpojumi: Mercedes-Benz vieglo, pasažieru, mikroautobusu, kravas automobiļu, autobusu, Mitsubishi Fuso Canter kravas automobiļu tirdzniecība; jaunu Mercedes-Benz automobiļu noma; rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecība; servisa pakalpojumi; Subaru automobiļu tirdzniecība; mazlietotu autobomiļu tirdzniecība; apdrošināšana, līzings.
Biznesa augstskola «Turība»
Biznesa augstskola Turība ir viena no lielākajām Latvijas augstskolām ar stabilām tradīcijām un skaidru nākotnes vīziju Eiropas augstākās izglītības telpas kontekstā. Augstskola, kura dibināta 1993.gadā, 2011./2012.studiju gadā lepojas ar vairāk nekā 5800 studentiem un 11 432 absolventiem. Augstskolā ir mūsdienīgas mācību telpas, moderna bibliotēka, studentu pilsētiņa – viesnīca un liela sporta zāle.
Mini Pasāža
Uzņēmums aktīvi darbojas konsultēšanā komercdarbības un vadībzinību jautājumos, saistītos ar finanšu ieguldījumu pārvaldi, nekustamo īpašumu pārvaldīšanā iznomāšanā, kā arī tika uzsākti vairāki projekti tūrisma jomā (iekļausot sabiedrisko edināšanu), uzņēmumā ietilpstošā Minhauzena pasaule aktīvi darbojas atrakciju un atpūtas parku dārbībā, tirdzniecībā un sabiedriskās ēdināšanas jomā. Notiek darbība izglītības jomā.
Itera Latvija
Gāzes piegādes un enerģētikas projekti